Fotka na plátne

Fotka na plátne
Fotka na plátne
Fotka na plátne
Fotka na plátne

Doba vyhotovenia: 4-5 dní
Expresné vyhotovenie: do 2 dní

Overené zákazníkmi ePhoto.sk
Vybrať formát:
 • 3:2

 • 4:3

 • 1:1

 • 16:9

 • panorama

11.90
Cena s DPH

Tlač vlastných fotiek na kvalitné bavlnené plátno, ktoré sa napína na rám z borovicového dreva. Štandardne dodávame so závesným systémom.

Foto na plátno - premeňte svoje fotografie na brilantné foto obrazy s dokonalou vernosťou farieb, vytlačené na pravom bavlnenom plátne a napnuté na ráme z borovicového dreva. Obraz z fotky je nádherným interiérovým doplnkom do domácností, kancelárií aj reprezentatívnych priestorov. Ideálny tip na darček pre rodinu, priateľov, alebo pre obchodného partnera. 

Fotky na plátno tlačíme na najmodernejšej technike vo vysokom rozlíšení a s použitím ekologických atramentových farieb. Hotový foto obraz je jedinečný aj vďaka prirodzenej štruktúre povrchu plátna, ktoré dodáva dielu umelecký charakter. Veľkoformátové fotografie na plátne vynikajú hĺbkou obrazu, živými farbami a životnosťou dosahujúcou 200 rokov. 

Pri objednávke foto na plátno sa oplatí zvážiť lamino úpravu (používame matné lamino), po ktorej bude bavlnené plátno obrazu chránené neviditeľným filmom. Fotoobrazy s touto povrchovou úpravou sú lepšie chránené pred prípadným poškriabanímUV žiarením a možno ich umývať mokrou handrou.

Doba vyhotovenia: 4 - 5 pracovných dní.

Expresné vyhotovenie: do 2 pracovných dní = príplatok 5 € s DPH / obraz. Pokiaľ máte záujem o expresné vyhotovenie, označte zaškrtávacie políčko v nákupnom košíku.

Obraz na mieru: ak máte záujem o atypický, alebo iný špeciálny formát - kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese: info@onlineposter.sk

Objednávať môžete aj bez registrácie a navyše bez potreby inštalovať akýkoľvek software!

Pozrite si hodnotenia našich zákazníkov na Facebooku , alebo v časti referencie na našej stránke. Ukážky z výroby nájdete TU.

Vyberte si požadovaný pomer strán a rozmer obrazu:

 •  3:2

 •  4:3

 •  1:1

 •  16:9

 •  panorama


S výberom správnych rozmerov fotoobrazu pomáha automatické hodnotenie kvality fotky pre zvolený formát obrazuPo nahratí fotky do nášho online editora je možné skontrolovať kvalitu fotky pre všetky rozmery obrazov, ktoré ponúkame.  smajlíkami. 

Fotky určené pre tlač na plátno nie je potrebné vopred upravovať, komprimovať či zmenšovať iným softvérom – najlepšie je nahrať fotku v jej originálnej veľkosti a upraviť jej parametre až v našom editore.  Fotografie určené pre tlač na plátno si pred odoslaním objednávky veľmi jednoducho upravíte. Ihneď po nahratí fotky si ju môžete otočiť doľava, alebo doprava, prevrátiť vodorovne, alebo zvislo, priamo v okne editora orezať. K dispozícií je aj úprava jasu, sýtosti, odtieňov a kontrastu fotografie, úpravu fotografie na čiernobielu a samozrejme obľúbený farebný efekt sépia.

Ďaľšou zaujímavosťou je možnosť zvoliť rám fotoobrazu s potlačeným alebo nepotlačeným okrajom (bočnou stranou). Pri voľbe potlačeného okraja treba počítať s tým, že okrajová časť obrazu vytlačeného na plátne bude zahnutá cez hranu rámu. Obrazy dodávame aj so závesným systémom, takže po rozbalení ich možno ihneď zavesiť na stenu.

Digitálna tlač na plátno je najjednoduchší spôsob ako získať unikátne fotoobrazy z rodinných fotografií, foto portrétov, záberov krajiniek, momentiek, zátiší a umeleckých fotografií.  Pri fotení sa oplatí dbať na základné zásady fotografovania. Pre veľkoformátovú tlač fotiek na plátno sú potrebné kvalitné digitálne fotografie s vysokým rozlíšením.

100% Kvalita

Zaručujeme originálne a kvalitné výrobky.

Možnosti platby

Podporujeme platby prevodom, dobierkou, v hotovosti pri osobnom odbere, Paypal, CardPay.

EXPRESS

Možnosť EXPRESNÉHO vyhotovenia do 48 hodín.

Vlastný dizajn

Vytvorte si obraz podľa vlastných predstáv.

 1. Vysoké rozlíšenie tlače a široký gamut zabezpečia vernosť a hĺbku obrazu!

 2. Kvalitné bavlnené umelecké plátno 340 g/m2

 3. Plátno je natiahnuté na blind rám z borovicového dreva. Hrúbka rámu (profil) je 19mm.

 1. Garantujeme kvalitu! Tovar je možné vrátiť do 15-tich dní od doručenia!

 2. Tlač je realizovaná ekologickými farbami, ktoré nezaťažujú životné prostredie.

 3. Automatické zhodnotenie kvality fotky pre zvolený formát. Otvorte si fotku v našom online editore.