Foto na plátno a fotoobrazy všeobecne sa v súčasnosti tešia naozaj obrovskej obľube. Nečudo – je to naozaj príťažlivý spôsob ako si uchovať svoje obľúbené fotografie. Fotoobraz môžete mať teraz aj vy a tu je 5 dôvodov prečo si vytvoriť foto na plátno cez OnlinePoster.sk:

1. Kvalitné plátno a tlač
Plátno, na ktorom bude vytlačená vaša fotografia je vyrobené zo 100% bavlny. Na rozdiel od polyesterových plátien, ktoré používajú niektoré konkurenčné firmy dostanete krásnu maliarsku štruktúru. Kvalita tlače je na FOTO úrovni so všetkými detailmi a reálnymi farbami – plotre sú pravidelne kalibrované spektrofotometrom Barbieri. Základom krásneho obrazu z fotky je už len kvalitný snímok.

spektrofotometer

2. Pevný rám
Na to, aby váš fotobraz naozaj vydržal, budete potrebovať stabilný a pevný rám. OnlinePoster.sk používa blind rámy z borovicového dreva. Dostanete teda naozajstnú kvalitu – žiadnu drevotriesku a iné nespoľahlivé materiály. Okrem toho sa dá plátno aj dodatočne došponovať klinmy, ktoré sú na každom našom obraze. V cene obrazu je aj závesný systém – obraz stačí teda iba rozbaliť a zavesiť.

obraz na plátne - borovicový blind rám

3. Spokojní zákazníci
Keďže je foto na plátno naozaj populárnou možnosťou nielen ozdobenia si svojej domácnosti, ale aj darovania, patrí k najžiadanejším artiklom. Množstvo spokojných zákazníkov je toho dôkazom. OnlinePoster.sk ponúka najvýhodnejší pomer ceny a kvality. Prezrite si recenzie na Facebooku či google+.

4. Jednoduchá objednávka
Objednať fotoplátno cez online editor na OnlinePoster.sk je naozaj ľahké. Objednávka je jednoduchá, rýchla a zvládne ju úplne každý. Stačí si vybrať obľúbenú fotku, nahrať ju do editoru, vybrať rozmer vášho obrazu a odoslať.

5. Možnosť vrátenia tovaru
Férový prístup k zákazníkom je kľúčom k ich spokojnosti. OnlinePoster ponúka okrem iných výhod aj možnosť vrátenia tovaru do 15 dní, a to od jeho dodania! Ak sa vám teda váš nový fotoobraz nepáči alebo ak sa nehodí do interiéru, výmene nestojí nič v ceste.

Či už chcete potešiť seba alebo svojich blízkych, foto na plátno je ideálnym darčekom, ktorým nič nepokazíte. Vytvorte si aj vy svoj fotoobraz na OnlinePoster.sk!

Ukážku ako sa tlačia obrazy z Vašich fotiek si môžete pozrieť nižšie. Video z našej výroby pripravujeme.