Svadba je výnimočnou udalosťou, ktorú si mladomanželia zapamätajú do konca svojich životov. Pocity z nej, z atmosféry, celého obradu či hostiny pretrvávajú dlhé roky. Vďaka fotografiám a videám sa do tohto jedinečného momentu môžeme kedykoľvek vrátiť a oživiť tak svoje spomienky. Svadobné fotenie je životným zážitkom, možno však existuje jediná fotografia, ktorú milujete viac ako ostatné.

Výsledkom vášho svadobného fotenia nemusia byť iba fotografie schované v albumoch či na vo virtuálnej podobe! Ponúkame vám dokonalý tip, ktorý vaše svadobné fotenie zachová navždy – fotoobraz! Vďaka viacerým rozmerom môžete vybrať obľúbené fotografie z vašej svadby a umiestniť ich do domácnosti alebo do kancelárie či iného interiéru. A tej svojej úplne najobľúbenejšej môžete venovať výsostné miesto a najväčší rozmer obrazu. Fotoobraz v spojení s vašou svadobnou fotkou bude jedinečným návratom do tohto úžasného momentu. Okrem toho skrášli interiér a dodá mu svojskú, príjemnú atmosféru. Pohľad na fotku na plátne budete jednoducho milovať.

Foto na plátno pritom vôbec nestráca svoju kvalitu, práve naopak. Forma obrazu mu dodá originálneho ducha, ktorý ešte zvýrazní jeho jedinečnosť. A práve fotky zo svadby sú fotkami, ktoré si každý z nás cení najviac. Zážitok z nej je teda neporovnateľne esenciálnejší ako iba z digitálnej, prípadne vytlačenej fotografie. Svoj životný moment si môžete zavesiť na stenu a ukázať ho tak každému hosťovi.

Takéto fotoplátno môže slúžiť aj ako originálny darček k výročiu a pomôže manželom spomenúť si na svoj veľký deň a svadobné fotenie. Ak sa teda blíži vaše výročie a rozmýšľate nad tým, ako potešiť svoju polovičku, foto na plátno môže byť dokonalou možnosťou! Fotoobraz môže mať hneď niekoľko rozmerov, vďaka čomu si môžete vytvoriť taký, po akom túžite a ktorý sa hodí do vašej domácnosti. Využite túto úžasnú možnosť, potešte seba a svojho partnera, zvečnite svoj životný deň vo forme fotoobrazu a uchovajte si spomienky na svadobné fotenie navždy!