Vždy aktuálne akcie a zľavy nájdete na našej Facebok stránke. Akcie zverejňujeme niekoľkokrát do roka, stačí len sledovať náš profil. Aby ste nezmeškali ani jednu výhodnú ponuku kliknite na našej FB stránke na tlačidlo „sledovať“ a po rozbalení ponuky vyberte možnosť „zobraziť ako prvé“.

Ceny foto obrazov udržujeme dlhodobo veľmi nízke – ponúkame najlepší pomer ceny a kvality. Ceny fotiek na plátno sa nám podarilo stlačiť na minimum vďaka množstevným rabatom plátna a rámov, keďže tlačíme obrazy aj pre Českú republiku a Rakúsko.

Od nás dostanete obraz vytlačený na bavlnenom plátne, ktoré je natiahnuté na ráme z borovicového dreva. Takýto rám je pevný a stály, navyše s možnosťou dodatočného dopnutia plátna. Plátno zvyčajne vplyvom teploty a zmenami vlhkosti začne „pracovať“ a časom povolí – takto na obraze vznikne neestetické zvlnenie, ktoré ľahko odstránite. Dopnutie plátna je veľmi jednoduché, v každom rohu našich obrazov sú šponovacie kliny, ktoré stačí jemne priklepnúť.

Kliny na došponovanie plátna
šponovacie kliny na ráme

Zaujímavé akcie nájdete na zľavových portáloch, odporúčame vyberať ponuky kde sa tlačí na 100% bavlnené plátno natiahnuté na ráme z masívu. S kvalitou tlače v dnešnej dobe už nemá problém väčšina výrobcov. Veľmi dôležité sú aj kliny na došponovanie plátna. Akcia na fotoplátno bývajú často zverejnené aj na stránke Zľavomatu.

Ak požadujete nekompromisnú kvalitu za najlepšiu cenu, objednajte si fotku na plátne jednoducho cez stránku OnlinePoster.sk. Garantujeme spokojnosť – máte 15 dní na vrátenie tovaru, ak by ste náhodou neboli spokojný.

 

Mohlo by Vás zaujímať – ZDARMA foto na plátno