Na výber je viacero možností ako vyrobiť moderné obrazy na mieru. Buď si u nás dáte vytlačiť vaše vlastné fotografie, využijete fotky z akejkoľvek fotobanky, napr. Shutterstock (fotky zakúpime a stiahneme za vás), prípadne nám zašlete vlastný grafický návrh s individuálnym rozmerom. Či už ste interiérový dizajnér, alebo si len jednoducho chcete zútulniť domov rodinnými fotkami, portrétmi alebo hľadáte dekoračný doplnok, naše služby sú vám k dispozícii.

TIP: zoznam webov, kde nájdete krásne fotky vo vysokom rozlíšení zadarmo

výroba na mieru

Z čoho vyberať a aké sú možnosti?

Fotky na plátno – foto obraz na mieru si môžete nechať vytlačiť na bavlnené plátno, ktoré sa upevňuje na skrytý rám z borovicového dreva. Hotový obraz sa dodáva štandardne so závesným systémom a malými klinmi v každom rohu pre možnosť dodatočného dopnutia už natiahnutého plátna. Minimálny rozmer obrazu natiahnutom na ráme, ktorý dokážeme vyrobiť je 20 x 20cm a najväčší 150 x 300cm.

Skladom máme všetky rámy od 20cm po 210cm. Rámy sú odstupňované vždy po 5cm. To znamená, že akýkoľvek formát s uvedenými parametrami (napr. 30 x 150cm, 125 x 70cm a pod.) Vám vieme dodať v štandardnej dobe 4-5 prac. dní, prípadne expresne do 2 prac. dní.

Na formáty, ktoré sú odstupňované po milimetroch (napr. A0 = 841 x 1189mm; A1 = 841 x 594mm a pod.) je doba dodania dva týždne, keďže takéto rámy sú iba na objednávku. Príplatok za takéto obrazy je 10-20%.

Fotky na plastovej doske – fotografia je vytlačená na bielej PVC doske o hrúbke 5mm (na objednávku sú k dispozícii aj iné hrúbky materiálu, napr. 1mm, 3mm, 8mm  a 10mm), ktorá je odolná, ľahká a moderná. Rovnako tak je dodávaná so závesným systémom. Potlač je riešená UV technológiou priamo na dosku. Pri tomto produkte sú všetky individuálne rozmery bez príplatku. PVC dosky vieme potlačiť v jednom kuse o rozmere cca 150 x 150cm. Formátovanie s rovnými rezmi je možné na akýkoľvek formát v uvedenom rozmedzí.

Foto plagát – z vlastnej fotografie či želaného dizajnu môžete mať aj plagát na stenu. Plagát si môžete podľa výberu dať vyhotoviť na lesklý, pololesklý, či matný papier. Plagát na mieru je bez príplatku. Maximálny formát plagátu v jednom kuse je 160 x 5000cm. Orezať plagát na akýkoľvek rozmer (rovné rezy) nie je problém.

Foto nálepka – z vlastnej fotografie si môžete nechať vytlačiť napríklad aj nálepku v lesklom či matnom prevedení. Nálepka je tlačená na PVC vinyl. Nálepka na mieru je tiež bez príplatku. Maximálny formát v jednom kuse je 130 x 5000cm. Orezať nálepku na individuálny rozmer (prípadne akýkoľvej výrez na plotri) je samozrejme možné.

Fotka na magnetickej fólii – aj na chladničke môžete mať vlastnú fotografiu. Magnetická doska môže mať lesklú, alebo matnú podobu. Okrem toho máte na výber rôzne veľkosti v maximálnom rozmedzí 130 x 150cm.

Gravírovaný obraz na dreve – v skutku jedinečné a kreatívne prevedenie fotografie s naturálnym nádychom prírody. Druh umenia ideálny pre skutočných fanúšikov kreativity, dreva a fotografie.

TIP PRE VÁS: free fotobanka vektorovej grafiky 

V prípade, že máte iné špecifické požiadavky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese info@onlineposter.sk.

Pozrite si naše ukážky z výroby obrazov na mieru.

Mohlo by Vás zaujímať – viacdielne obrazy.