Pre milovníkov dreva nebola fotografia nikdy v príťažlivejšom prevedení! Symbióza nadčasového materiálu a modernej digitálnej fotografie. Geniálny darček, dychberúci doplnok interiéru, neopakovateľná atmosféra – to všetko je ukryté v jedinom produkte! Tým zázračným produktom je gravírovaný obraz na dreve. Prečo je taký úžasný?

Gravírovaný obraz do dreva uchová vašu obľúbenú fotografiu a zabalí ju do príťažlivej formy. Drevo je materiál, ktorý je nielen populárny, ale aj krásny. Svojou jedinečnou štruktúrou je priam ideálny do umenia. A fotografia je umením tiež. Preto je harmonické spojenie dreva a fotografie nadčasové. Okrem nezabudnuteľného zrakového zážitku si môžete vychutnať aj jemnú vôňu dreva či príjemný dotyk drevenej štruktúry, ktorá ostane po gravírovaní. Drevo je jednoducho dokonalým materiálom a my to pre vás využívame.

Vyberte si fotografiu, ktorá pre vás znamená najviac a my ju vygravírujeme do dreva. Gravírovaný fotoobraz nie je iba vynikajúcim doplnkom interiéru. Čoraz častejšie je využívaný ako darček pre blízkych, rodinných príslušníkov ale aj obchodných partnerov. Možnosti sú naozaj široké a fotografia ukrytá v dreve sa hodí prakticky kamkoľvek. Obraz si môžete jednoducho zavesiť na stenu či položiť na akúkoľvek plochu. Fotografia je navyše obkolesená ozdobných reliéfnym rámikom, ktorý ešte viac podčiarkne jej 3D efekt. Ide o nenapodobiteľnú symbiózu dreva a fotografie.

OnlinePoster.sk ponúka jedinečné možnosti ako si vytvoriť svoj vlastný gravírovaný fotoobraz na dreve. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých rozmerov a pomerov, a tak môžete vytvoriť fotoobraz presne podľa vašich predstáv. Online editor je jednoduchý a jeho ovládanie zvládne úplny každý. Ideálnou fotografiou k výrobe fotoobrazu je tá, ktorá má vysoký kontrast a rozlíšenie aspoň 150 DPI. Ak takúto fotografiu máte, už nič nestojí v ceste tomu, aby ste z nej mali nezabudnuteľný darček pre seba či pre svojich blízkych. Najťažším krokom bude vybrať iba jednu fotografiu. Nečakajte a aj vám môže doma či v kancelárii visieť jedinečný gravírovaný fotoobraz na dreve!

Technológia, ktorú používame – gravírovanie laserom: