OnliePoster.sk ponúka možnosť vytvoriť si obraz z fotky vlastnoručne a presne podľa vašich predstáv. Online editor, vďaka ktorému sa môžete zahrať na maliara, je jednoduchý a jeho ovládanie je intuitívne. Proces objednávky zvládne naozaj každý. Ako to teda funguje?

  • Na stránke OnlinePoster.sk si vyberiete produkt – napr. foto na plátno.
  • Následne zvolíte rozmer vášho obrazu (na výber je z viacerých pomerov strán ako 3:2, 4:3, 1:1, ale aj obľúbený 16:9 a panoráma) a nahráte fotografiu stlačením tlačidla „Objednať teraz„. Fotografia by mala byť čo možno najkvalitnejšia a v čo najlepšom rozlíšení. Editor automaticky otestuje jej kvalitu, stačí nahrať fotografiu. Odporúčame tlačiť fotoobraz iba ak je kvalita fotky výborná.
  • S funkciou výrezu si môžete vybrať časť fotografie, ktorá sa bude tlačiť (). Ak teda nahráte väčšiu fotografiu, no nechcete ju vytlačiť celú, táto možnosť vám pomôže vybrať žiadanú časť, ktorá sa bude tlačiť. Pomer strán ostáva zachovaný podľa vybratého rozmeru obrazu. S výrezomom môžete potom ďalej manipulovať – otáčať ním či ho prevracať vodorovne, alebo zvislo.
  • Editor ďalej ponúka možnosť vložiť text či logo, zmeniť orientáciu fotografie či vložiť rôzne zaujímavé efektyfarby.
  • Ak ste s rozostavením fotobrazu a s efektmi spokojný, prácu s editorom môžete uzavrieť výberom plátna a rámu/okrajov. Plátno ponúka dve možnosti – bavlnené plátno bez lamina alebo tekuté matné lamino, ktoré vytvorí neviditeľný film.
  • Okraje môžu byť buď nepotlačené (bočné strany obrazu zostávajú biele), potlačené (bočné strany z obrazu sú potlačené, z fotky sa po obvode cca 2,5cm z každej strany), alebo potlačené zrkadlovo.
  • Práca s editorom je naozaj jednoduchá a pri každej chybe sa môžete vrátiť o krok späť. Môžete aj resetovať všetky zmeny a začať úplne odznova.

Vytvoriť si svoj vlastný obraz z fotografie nebolo nikdy jednoduchšie – zvládne to naozaj každý. Zavítajte na internetovú stránku OnlinePoster.sk a skrášlite svoju domácnosť alebo potešte svojich blízkych!

Pozrite si tiež naše krátke inštruktážne video ako si objednať fotku na plátne: