Dôkazom, že kráčame s dobou a poznáme nové trendy, je aj možnosť vytlačenia si viacdielnych obrazov podľa vašich požiadaviek priamo na bavlnené plátno. Niekedy sa nemusíte uspokojiť s klasickou fotkou v ráme alebo jedným obrazom na plátne. Vaša kreativita jednoducho môže siahať ešte ďalej. Áno, aj toto všetko vám vieme poskytnúť, no tlač viacdielnych obrazov je niečo špecifické, čo dokáže vo vašej domácnosti vytvoriť nevídaný interiérový a moderný doplnok. Moderné viacdielne obrazy sú dnes skutočným trendom.

Možnosti sú v skutku neobmedzené. Stačí mať predstavu o tom, ako by ste obraz chceli rozdeliť. Vy nám poskytnete vašu predstavu a my vám pripravíme ponuku priamo na mieru. Foto na plátno už teda nemusí byť len jedno, vďaka tejto možnosti sa vo vašej obývačke môže vynímať v skutku špecifický kúsok vašej fotografie z dovolenky, rodinná fotka alebo krásny obraz v podobe abstraktného diela. Predstava o tom, na koľko kusov chcete mať obraz rozdelený, je úplne na vás.

Viacdielne foto s jedným motívom

Rovnako ako v prípade jednej fotky na plátno aj viacdielne obrazy sú tlačené na umelecké bavlnené plátno, pričom každá fotografia či obraz je natiahnutá na blind s rámom z borovicového dreva. Jednu fotografiu však môže tvoriť aj viac elementov. Koľko ich bude, je iba na vás.

Viacdielne foto s viac motívmi

V zásade môže ísť o akékoľvek samostatné fotografie, ktoré na seba môžu, ale aj nemusia nejakým spôsobom nadväzovať. Inšpirovať sa môžete obdobím, prírodou, udalosťami alebo rodinnými fotkami. Pokojne si vďaka tejto možnosti môžete vyskladať viacdielny obraz pripomínajúci koláž. Usporiadania, veľkosť a tvar obrazov už s vami vyriešime my.

Pošlite nám vašu predstavu a my vám vypracujeme ponuku na mieru.