AKCIA Foto na plátno - zľava až 25% na vybrané formáty - platí do 31.8.2020
Objednávku je možné spraviť iba cez stolový počítač, online editor zatiaľ nie je prispôsobený malému displeju na smartfóne.

FOTOOBRAZY

Vyberte si jeden z našich produktov

Štandarná doba dodania: 4-5 prac. dní. Možnosť expresného vyhotovenia do 48 hodín.
Vyberte si z našej ponuky precízne spracovaných foto obrazov. Prémiové materiály a ručná práca:

Foto na plátno

Foto na plátno

Tlač vlastných fotiek na kvalitné bavlnené plátno, ktoré sa napína na rám z borovicového dreva. Štandardne dodávame so závesným systémom.

Od 6.90 €

Fotka na plastovej doske

Fotka na plastovej doske

Fotka vytlačená na PVC doske. Ide o moderný a odolný materiál. Farba dosky je biela a hrúbka je 5mm. Závesný systém montujeme štandardne.

Od 16.00 €

Foto plagát

Foto plagát

Vytvorte si z vlastnej fotografie plagát na stenu, alebo si vyberte dizajn z našej galérie. Tlačíme na kvalitný fotopapier gramáže 230g. Na výber je matný, alebo lesklý papier.

Od 2.50 €

Foto nálepka

Foto nálepka

Vytvorte si z vlastnej fotografie nálepku na stenu, alebo nábytok. Tlačíme na kvalitný PVC vinyl. Na výber je matná, alebo lesklá samolepka.

Od 7.50 €

Fotka magnetky

Fotka magnetky

Vytvorte si z vlastnej fotografie magnetku na chladničku. Magnetka je pružná a ľahko odstrániteľná, alebo premiestniteľná. Na výber je matné, alebo lesklé prevedenie.

Od 18.00 €

Gravírovaný obraz do dreva

Gravírovaný obraz do dreva

Jedinečné prevedenie Vašich fotografií na dreve so zachovaním prírodnej drevenej štruktúry a vône dreva.  Vhodné pre naozajstných milovníkov dreva.

Od 19.90 €