AKCIA Foto na plátno - zľava až 15% na vybrané formáty - platí do 15.5.2021
Objednávku je možné spraviť iba cez stolový počítač, online editor zatiaľ nie je prispôsobený malému displeju na smartfóne.

Ako nakupovať

Nakupovanie na OnlinePoster.sk je intuitívne a jednoduché

Krátky videonávod ako objednať obraz z vlastnej fotky:

 

 

Vyberte si niektorý z ponúkaných produktov.

Teraz máte na výber dve možnosti: tlačiť vlastné fotky alebo využiť fotky od našich dizajnérov.

Vlastné foto

Vyberte si fotku, ktorú chcete tlačiť, a nahrajte ju do systému OnlinePoster.sk, (V prípade plagátu upresnite typ papiera (matný, lesklý), pri obraze, či chcete voľné plátno, alebo upevnené na ráme a či si želáte potlačené okraje obrazu, alebo nie. Taktiež pri fotke na pláne máte možnosť na výber laminované plátno, alebo nelaminované)

Následne si fotku môžete rôzne upraviť: otáčať, prevrátiť, použiť na ňu niektorý z predvolených alebo vami vytvorených efektov.
Ak sa rozhodnete pre tlač vlastných fotiek, musia byť v primeranej kvalite (4 až 5 hviezdičiek). Znamená to, že parametre na ostrosť fotky sa líšia v závislosti od produktu, na ktorý má byť vytlačená.

Po nahratí fotky si jej kvalitu veľmi jednoducho overíte pri vyberaní formátu. Hviezdičky v tabuľke formátov ilustrujú, pre aký formát je fotka viac či menej vhodná.

Ak je ostrosť fotky pre daný formát označená len tromi (a menej) hviezdičkami, nemôžeme garantovať kvalitu výsledného produktu.

Pri každom type produktov si môžete vybrať z mnohých rozmerov. V prípade, že máte záujem o špecifický formát, kontaktujte nás prosím na info@onlineposter.sk

Vybrať dizajn

Pri hotových dizajnoch postupujete podobne. 
Stačí si vybrať produkt a naň aplikovať jeden z dizajnov alebo postupovať opačne: od konkrétnej fotky z galérie k produktom.

Po nastavení formátu a vlastností obrazového materiálu vložte produkt do nákupného košíka. 
Prejdite k výberu spôsobu platby a dopravy alebo pokračujte v ďalšom nákupe.

 

Nenašli Ste v našej ponuke dizajn, ktorý sa Vám páči?

Vyberte si fotku do Vášho bytu, alebo kancelárie z viac ako 20 miliónov fotiek na stránke shutterstock.com. Pošlite nám čislo (image ID) fotky na náš e-mail a my za Vás fotku objednáme a následne vytlačíme podľa požiadaviek.