AKCIA Foto na plátno - zľava až 15% na vybrané formáty - platí do 15.5.2021
Objednávku je možné spraviť iba cez stolový počítač, online editor zatiaľ nie je prispôsobený malému displeju na smartfóne.

O nás

Všetko, čo potrebujete vedieť o našej spoločnosti.

Prečo My.

Vyrábame niekoľko stoviek obrazov mesačne pre Slovenskú republiku, Českú republiku a Rakúsko. Naším cieľom je, aby bol spokojný KAŽDÝ jeden zákazník. 

Filozofia Firmy.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti veľkoformátovej tlače nás naučili, že: RADOSŤ Z NÍZKEJ CENY TRVÁ KRATŠIE, AKO SPOMIENKA NA KVALITU.

Čo Robíme.

Prevádzkovateľom portálu OnlinePoster.sk je spoločnosť Plotbase s.r.o., ktorá už niekoľko rokov poskytuje na slovenskom trhu veľkoformátovú digitálnu tlač vo vysokom rozlíšení nielen pre nadnárodné spoločnosti a reklamné agentúry, ale aj pre koncových zákazníkov - fyzické osoby.

 

100% Kvalita

Zaručujeme originálne a kvalitné výrobky.

 

Možnosti platby

Podporujeme platby prevodom, dobierkou, v hotovosti pri osobnom odbere, Paypal, CardPay.

 

EXPRESS

Možnosť EXPRESNÉHO vyhotovenia do 48 hodín.

 

15 dní na vrátenie

Záruka kvality, tovar je možné vrátiť do 15-tich dní od doručenia.

 
Prevádzkovateľ

Plotbase s.r.o.

Firma Plotbase s.r.o. je špecializovaná na poskytovanie služieb v oblasti veľkoplošnej a maloplošnej digitálnej tlače. Od grafického návrhu až po realizáciu rôznych reklamných produktov. Vďaka odbornému personálu a modernému vybaveniu sme schopní ponúknuť sofistikované a kvalitné služby v tejto oblasti. Našou prioritou je individuálny prístup k zákazníkovi a vysoká kvalita ponúkaných služieb.